درباره سایت کپسول زبان

کوتاه سخن این است که سایت کپسول زبان، پاسخی به بی نظمی اطلاعات و داده ها در حوزه آموزش زبان است. در این هرج و مرج بازار آزمون ها و کتاب ها و اساتید آیلتس و تافل و دولینگو و پی تی ای، مرجعی باید باشد تا صاف و پوست کنده، اطلاعات را در اختیار مشتاقان زبان در سراسر ایران و جهان قرار دهد. ما مجموعه ای از خلاصه ترین حالت ممکن اطلاعات مفید زبان را به صورت پکیج آموزشی برای شما آماده کرده ایم.

حتی بدون ثبت نام و دریافت پکیج های تخصصی و دوره های تضمینی کپسول ِ زبان، باز هم سایت ما قرار است بیشترین حد ممکن از اطلاعات مرتبط با تک تک مهارت های زبان را در اختیار شما قرار دهد.

ویدیوهای سایت تولیدی هستند. به اکثر مباحث مرتبط با اموزش زبان پرداخته شده است و بی شک، بهترین کمک در راه ارتقا نمره آزمون های بین المللی زبان می باشند.

پادکست های سایت به شدت جذاب اند. در تک تک آن ها مباحث حرفه ای رادیویی در کنار بیان مهارت های زبانی رعایت شده که جذابیت پادکست های رادیویی ما را دوچندان می کند.

مقالات سایت، بی شمارند. صدها مقاله، تمام مباحث مربوط به گرامر، دایره واژگان، و مهارت های چهارگانه زبان و ایلتس را پوشش می دهند.

بخش دانلود و موفقیت، جذاب ترین بخش های وبسایت کپسول زبان هستند. در بخش موفقیت به بیان راهکار های موفقیت و کسب ثروت پرداخته شده است. همچنین در بخش دانلود، صدها کتاب فوق العاده آیلتس ( مانند کتاب های معروف کمبریج آیلتس ) به صورت رایگان جهت دانلود شما عزیزان قرار داده شده است

درباره کپسول صفر تا صد زبان انگلیسی

پپس از برگزاری صدها کلاس خصوصی زبان اعم از کلاس های خصوصی آیلتس و تافل و دولینگو و زبان عمومی و مکالمه ، و همچنین کارگاه های نیمه خصوصی و عمومی، خلا یک بسته آموزشی صفر تا صد زبان به شدت احساس می شد. شاگردان بسیاری از شهرستان ها تقاضای شرکت در کلاس ها را داشتند اما بخاطر دوری مسافت، موفق به شرکت در دوره ها و کارگاه ها نمی شدند. افراد بسیاری بخاطر مشغله کاری، حتی با وجود زندگی در تهران، قادر به شرکت در کلاس ها بصورت مرتب نبودند. در خواست دوستان ِ زبان آموز، روز به روز بیشتر می شد و ما را بر آن داشت تا کلاس را به خانه دوستان ببریم.

پکیج های آموزشی صفر تا صد زبان ما، در واقع آوردن کلاس زبان به خانه است. استاد شیروی و سایر همکاران موسسه آموزشی کپسول زبان ، با نوشتن چند صد صفحه جزوه ی تخصصی برای هر یک از مهارت های زبان انگلیسی ، و همچنین با ضبط چند صد ساعت فیلم آموزشی از مبتدی تا پیشرفته ، و همچنین قرار دادن کتاب های مورد نظر برای دوره ی صفر تا صدی ِ آیلتس در پکیج تخصصی آیلتس کپسول، راه رسیدن به سطح زبان‌ پیشرفته در کمترین مدت و با کمترین هزینه را خصوصا برای عزیزانی که دسترسی به تهران و یا امکان شرکت در کلاس ندارند، فراهم کرده اند.

با همه ی اعتباری که در این سال ها، و در حوزه ی آموزش تضمینی زبان کسب کرده ایم، به شما اطمینان می دهیم که پکیج های آموزشی کپسول ِ زبان بهترین جایگزین برای کلاس های هزینه بر هستند.

مهدیه مهدی نژاد – مدیر مسئول و طراح و ایده پرداز کپسول زبان

او کارشناس ارشد معماری از دانشگاه علم و صنعت است. سال ها سردبیر نشریات معتبر در زمینه معماری بوده و خود، از بلاگرهای معروف حوزه معماری و طراحی داخلی است و پیج اینستاگرام او، بیش از چند صدهزار دنبال کننده دارد. مهدیه، بجز مدیریت سایت، طراح جنبه های بصری وبسایت و پکیج آموزشی ماست و همواره با خلاقانه ترین ایده ها، وبسایت آیلتس کپسول را از سایر وبسایت های متعارف، متمایز کرده است.
مهدیه یک کرمانی ِ معتاد به خلق کردن است! ایده ها، از یک لوگوی ساده تا یک کسب و کار میلیاردی، برای بدنیا آمدن در ذهنش از هم سبقت می گیرند. او باور دارد که رسالت اصلی بشر، انتقال انرژی مثبت به دیگران است. او می داند که این کار سخت را چگونه به آسانی انجام دهد.

علی شیروی

او کارشناس ارشد زبان و ادبیات انگلیسی از دانشگاه شهید بهشتی است. پانزده سال گذشته را به تدریس زبان انگلیسی در سطوح پیشرفته گذرانده و سوپروایزر موسسات مختلفی مانند نمایندگی Cavendish College انگلستان در ایران و همچنین مدیر آموزش شعبات مختلف مجتمع فنی تهران بوده است. در پنج سال گذشته، در کنار گرفتن آیلتس 7 برای بیش از هزار زبان آموز، چند صد استاد زبان را در دوره های تربیت مدرس ( TTC ) تربیت کرده است. استاد شیروی آیلتس 8.5 آکادمیک دارد و سمینارها و کارگاه های بسیاری را در شهرهای مختلف ایران برای ارتقا سطح آیلتس در شهرهای مختلف برگزار کرده است. او در حال حاضر یکی از مدیران موسسه خوش نام “ایزی آیلتس” در تهران و همچنین مدیر وبسایت “آیلتس کپسول” و مبتکر روش “آیلتس در پنج ماه” است. پکیج های آموزشی او، این روزها محبوبیت بسیاری در بین زبان آموزان آیلتس پیدا کرده است.
او به شدت علاقه به نواختن ساز دارد، فرانسه را تا حد b2 بلد است، به ادبیات خواندنش نمی آید اما در نوجوانی، کوچکترین مخترع کشور بوده است و دو ثبت اختراع رسمی دارد. او عاشق ادبیات است و هملت را یک بار از ابتدا تا انتها رونویسی کرده، تا مطمئن شود که سرتاسر این کتاب فوق العاده را خوانده است!
با این همه، او اعتقاد دارد که پیچیده ترین نکته درباره ی او ( مخصوصا برای زبان آموزان )، تلفظ نام فامیلی اوست.

سینا جوهر زاده – مدیر اجرایی

آقای جوهرزاده از ارکان اصلی گروه آموزشی کپسول زبان و مدیر اجرایی ماست. او تحصیلکرده ی مکانیک و مدیریت بازرگانی است و سابقه ی چندین ساله در فروش و مدیریت دارد. با دانش بالای زبان، در کنار بخش مدیریت، در بحث های آموزشی نیز اشراف دارد و از ابتدای سال ۹۸، از دانش و تجربه او در گروه آموزشی کپسول زبان بهتره میبریم.

کاوه محمدی – طراحی و توسعه

او مهندس کامپیوتر است و سال هاست که با طراحی ده ها وبسایت موفق در زمینه های مختلف، به یکی از طراحان موفق در زمینه وبسایت تبدیل شده است. پروژه های بسیار زیادی را طراحی کرده و توسعه داده است و تیم آیلتس کپسول ، افتخار این را دارد که از ابتدا تا کنون ، تمامی جنبه های مخصوص به وبسایت، تحت نظارت کاوه در حال پیشرفت و گسترش است.

مسعود فروهر – استاد آیلتس

او کارشناس ارشد زبان و ادبیات انگلیسی از دانشگاه شهید بهشتی است. سال ها مترجم همزمان فدراسیون های مختلف ورزشی و مترجم کتاب های مختلفی در زمینه های ادبیات، ژورنالیسم و ورزش بوده است. تیم کپسول ِ آیلتس، افتخار دارد تا مقالات معتبر از سایر وبسایت های جهانی در زمینه آیلتس را، تحت نظارت مسعود در سایت به چاپ رسانیده و تقریبا بصورت روزانه، اطلاعات زبان آموزان را با تیم ترجمه ی آیلتس کپسول، و با نظارت مسعود ، بهبود بخشد.
مسعود ، عاشق استندآپ کمدی های جورج کارلین است. 39 کشور جهان را دیده است و همیشه به اینکه ادبیات انگلیسی خوانده افتخار می کند.

امیر مرادی – استاد زبان

امیر مرادی، از کارکشته ترین و با تجربه ترین اساتید گروه آموزشی کپسول زبان است. او سالها، تدریس زبان را از موسسه ایران-استرالیا آغاز کرده و پس از تجربه فراوان ، به گروه آموزشی کپسول زبان پیوسته است.

مجتبی نجفی زاده – گزینش محتوا

او دانش آموخته مهندسی مواد از دانشگاه پلی تکنیک دالیان چین است و این روزها دوره دکتری خود را می گذارند. بدون مجتبی، محتوای مقالات وبسایت، به هیچ وجه این چنین متمرکز و در عین حال متنوع نمی بود.
مجتبی جوان ترین عضو تیم آیلتس کپسول است ولی سفیدترین موهای تیم را دارد. خودش اعتقاد دارد موهایش را در راه گزینش محتوا برای سایت سفید کرده است.

کاوه ابلقی – گرافیک پکیج

او کارشناس ارشد معماری از دانشگاه آزاد اسلامی است. بخش معظمی از گرافیک ِ این پکیج های فوق العاده ی گروه آموزشی کپسول ِ آیلتس که هزاران بار مورد استقبال زبان آموزان از سراسر ایران قرار گرفته است، کار کاوه است. به شدت دست او را می فشاریم و امید به ادامه همکاری تا فردا و همیشه داریم.
کاوه آهنگسازی می کند. زبان ژاپنی بلد است. استاد پیانو است وعاشق طبیعت گردی