سلام بر کپسول-زبانی ِ عزیز!
کپسول ِ صفر تا صد ِ زبان ما ، مهارت های چهارگانه زبان رو از مبتدی ِ مبتدی، یعنی از صفرِ صفر تا پیشرفته (برابر با آیلتس ۷) با شما کار می کنه. با بسته خودآموز ِ ما، شما میتونید در کمتر از ۵ ماه و طی کردن ۹۰ جلسه، سطح زبان خودتون رو از صفر به صد برسونید!

این بسته ی آموزشی شامل ۳ عدد dvd است که ما به اونها کپسول های آموزشی میگیم. کپسول اول خودآموز و برنامه ریز زبانه که تک تک کتاب ها و فیلم های آموزشی و برنامه دقیق اموزش رو در بر میگیره. کپسول دوم، برای تقویت مکالمه و اسپیکینگ شماست که از اهمیت خیلی زیادی برخورداره. و کپسول سوم برای تقویت رایتینگ شماست.

بعلاوه ی این ۳ عدد dvd, شما عضو کمپ تلگرامی گرامر خواهید شد که کانالی پویا با بیش از صد ویدیوی آموزش تخصصی گرامر از مبتدی تا پیشرفته است که بصورت پویا و زنده، به مرور بر ویدیوهای اون افزوده میشه.

و در کنار تمامی موارد فوق، شما عضو کانال مکمل و پشتیبان ما خواهید شد تا در طول مسیر نیز بر روند آموزشی شما نظارت داشته باشیم.

هزینه تمامی موارد فوق، که بهش کپسول صفر تا صد زبان میگیم، فقط ۵۹۵ هزار تومانه و مفتخریم که بیش از ۲۰ هزار نفر در حال حاضر از سراسر ایران، بصورت فعال در حال اموزش زبان با کپسول صفر تا صد ما هستند.

امیدوارم شما هم تصمیمت رو بگیری و به خانواده بزرگ کپسول ِ زبان بپیوندی

علی شیروی

RIAL 25،000،000 – خرید