کامل ترین لیست کلمات آکادمیک برای رایتینگ آیلتس

با این کلمات در رایتینگ آیلتس معجزه کنید!

همه زبان آموزان آیلتس ، چه در کلاس های خصوصی آیلتس و چه در پکیج های زبان ، همواره به دنبال لیست معجزه آسایی از کلمات آکادمیک هستند که هم در رایتینگ آیلتس و هم در ریدینگ، بتواند برای آن ها جادو کند!

خبر خوب ! ما با در اختیار گرفتن تجربه و دانش زبان خود این لیست را برای شما آماده کرده ایم ! یک لیست کامل از بهترین و پرکاربرد ترین کلمات برای رایتبنگ آیلتس است!

کلمات آکادمیک

نحوه استفاده از لیست معجزه آسای کلمات آکادمیک آیلتس:

این لیست، شامل 500 کلمه آکادمیک فوق العاده برای رایتینگ و ریدینگ است. ما این 500 کلمه را به پنج لیست تقسیم کرده ایم که در هر لیست 100 کلمه قرار می گیرد. همچنین هر 100 کلمه به ده بخش ده تایی تقسیم میشود. پیشنهاد ما این است که این لیست ها را پرینت کرده و با کاتر یا قیچی، هر باکس 10 عددی آن را بریده و به صورت فلش کارت هر روز حفظ کنید. با حفظ کردن این کلمات نه تنها نمره رایتینگ خود را تا حد قابل توجهی بهبود می بخشید، بلکه سطح آکادمیک بودن زبان انگلیسی شما نیز بسیار بالاتر میرود.

و حالا، لیست فوق العاده کلمات آکادمیک را تقدیم شما می کنیم.

کلمات آکادمیک

کلمات آکادمیک

کلمات آکادمیک

کلمات آکادمیک

کلمات آکادمیک

نتیجه گیری:

برای تهیه این لیست زحمت زیادی کشیده شده است. شما را به خدا این لیست کلمات معجزه آسا را برای برنامه آیلتس خود جدی بگیرید. هر روز آن ها را مرور کنید. اگر هر روز پای این لغات بایستید، تنها با حفظ کردن ده لغت در روز، 50 روز دیگر در دایره واژگانی خود 500 لغت فوق العاده خواهید داشت که نمره رایتینگ آیلتس شما را زیر و رو خواهد کرد.

همچنین شما می توانید فایل pdf این کلمات آکادمیک معجزه آسا را از اینجا دانلود کنید.