سلام دوستان عزیزم!

علی شیروی هستم، استاد زبان و مبتکر بسته‌های خودآموز کپسول زبان که قرار است به شما کمک کنند تا از صفر صفر صفر و از مبتدی مبتدی مبتدی، در کمتر از فقط 5 ماه، به سطوح پیشرفته زبان، برابر با آیلتس 7 برسید.

این کپسول‌ها تضمینی هستند و شما پس از خرید آن‌ها، کوچک‌ترین نیازی به‌صرف یک ریال هزینه برای کتاب یا یک ریال هزینه برای کلاس زبان نخواهید داشت. فقط به یک کامپیوتر، یا لپ‌تاپ یا موبایل نیاز خواهید داشت تا مطالب کپسول‌های زبان ما را درون آن‌ها ریخته و به‌راحتی و در منزل شروع به خواندن زبان کنید.

تمامی کتاب‌ها و جزوات منطبق با درس گفتارهای ویدیویی، در پوشه مربوط به هر جلسه قرار داده‌شده‌اند؛ و تمامی درست‌گفتارها نیز به‌صورت کاملاً ویدیویی و دقیقاً منطبق با شرایط کلاس، برای شما پای تخته وایت برد، ضبط شده‌اند تا کاملاً موقع استفاده از کپسول زبان، حس کنید که استاد در کنار شماست.

پس از خرید، عضو کانال مکمل و پشتیبان نیز خواهید شد تا به‌راحتی بتوانید از پشتیبانی ما نیز در میانه‌ی خواندن درس‌ها، برخوردار شوید.

حالا واقعاً کپسول زبان ما چی هست؟

شما از دو طریق می‌توانید کاملاً با بسته‌های آموزشی زبان ما آشنا شوید. راه خیلی مفید و باحال و آسان، دیدن ویدیوی زیر است که کامل، دانه به دانه‌ی سی‌دی‌ها را درون لپ‌تاپ گذاشته و ضمن معرفی و توضیح درباره آن‌ها، محیط داخلی آن‌ها را نیز به شما عزیزان نشان داده‌ایم:

___________________________________________________________________________

و اما راه دوم برای آشنایی با کپسول‌های فوق‌العاده زبان ما:

کپسول زبان

کپسول زبان خودآموز و برنامه‌ریز:

پلت فرم اصلی آموزش ما، این کپسول زبان خودآموز هست که منابع موردنظر رو با برنامه‌ریزی دقیق و وسواس گونه، در شصت جلسه، براتون چیدیم و تمامی کتاب‌های موردنظر رو به‌صورت پی‌دی‌اف برای هر جلسه تقطیع کرده و به همراه نحوه‌ی خوانش و درست‌گفتارهای ویدیویی در فولدر مخصوص به هر جلسه قراردادیم. هر چهار مهارت رو در این خودآموز از مبتدی مبتدی مبتدی و صفر صفر صفر آموزش دادیم. با داشتن این خودآموز، نیاز به یک جلسه کلاس و یک صفحه کتاب اضافی نخواهید داشت. همچنین، یک کانال تلگرامی پشتیبان هم براتون قراردادیم تا پس از خرید هم ابهامی اگر بود رفع بشه. با این کپسول خودآموز، در پنج ماه، از صفر صفر به سطح پیشرفته (آیلتس هفت) خواهید رسید. قیمتش از اولین روزی که تولیدش کردیم، دویست و بیست هزار تومان بوده، هست و خواهد بود. شما می‌توانید لینک خرید این کپسول رو از اینجا مشاهده کنید.

___________________________________________________________________________

‌‌

کپسول زبان

کپسول زبان مکالمه عمومی و اسپیکینگ آیلتس:

پس از فروش بیش از بیست هزار نسخه از کپسول خودآموز و گرفتن فیدبک از آیلتس کپسولی های عزیز، طبق نظر اون‌ها به این‌جمع بندی رسیدیم که توی روش خودآموزی، مهارت اسپیکینگ ممکنه به علت سر کلاس نبودن، کمی مغفول واقعه بشه و درست جا نیافته. برای همین اومدیم کپسول تقویتی مکالمه روساختیم. این کپسول زبان بیست جلسه داره اما هر جلسه به دو بخش مکالمه عمومی و اسپیکینگ آیلتس تقسیم میشه. بخش مکالمه عمومی زبونتون رو کامل وا می کنه. از صفر صفر با استاد و به‌صورت ویدیویی به درست‌گفتارهای مکالمه در موضوعات مختلف گوش می‌دید. بخش دوم مخصوص موضوعات آیلتس هستش. تماماً به زبان انگلیسی کارشده تا نظر حرفه‌ای ترها هم در کنار مبتدی‌ها جلب شه. قیمت کپسول مکالمه هم از روز اول تولید، دویست و بیست تومان بوده، هست و خواهد بود. شما می‌توانید لینک خرید این کپسول رو ازاینجا مشاهده کنید.

کپسول زبان

کپسول زبان رایتینگ عمومی و آیلتس:

مثل مهارت مکالمه، مهارت رایتینگ هم در روش خودآموزی نیازمند تمرکز بیشتر بود؛ بنابراین ما کپسول رایتینگ رو در دو بخش عمومی و آیلتس در بیست جلسه طراحی کردیم تا زبان‌آموزها بتونن با استفاده از این کپسول رایتینگ، رایتینگ رو از پایه ای ترین مفاهیم یعنی جمله‌سازی و پاراگراف نویسی تا ایمیل زدن، نامه‌نویسی جنرال و مقاله‌نویسی و گراف های آیلتس آکادمیک پیگیری کنن. گرامرها و کالوکیشن ها و استارترهای موردنیاز و ساختارهای کامپاوند و کامپلکس هم همه و همه در بخش های مختلف این کپسول گنجانده شده تا در کنار تمرین رایتینگ، به دیگر وجود زبان مانند گرامر و لغت نیز دقت لازم به کار برده شده باشه. قیمت کپسول زبان رایتینگ نیز از ابتدای تولید، 220 تومن بوده، هست و خواهد بود. شما می‌توانید لینک خرید این کپسول رو ازاینجا مشاهده کنید.

کپسول زبان

کپسول پلاس:

خرید هر سه کپسول زبان خودآموز و برنامه‌ریز زبان، مکالمه عمومی و اسپیکینگ و رایتینگ عمومی و آیلتس با دویست و سی هزار تومان تخفیف! + عضویت در کمپ صفر تا صد گرامر + عضویت در کانال تلگرامی پشتیبان!

خارج از جنبه‌های اقتصادی این پیشنهاد (که دارای تخفیف مناسبی برای خریدار محصول است)، ما پس از ارائه‌ی بیش از بیست هزار خودآموز به دوستان مختلف از سراسر ایران و طبق نظر اکثر آن‌ها، به اهمیت توجه بیشتر به تقویت مکالمه و رایتینگ و گرامر پی بردیم؛ بنابراین در پک کامل خود، کامل‌ترین نوع آموزش را برایتان فراهم آورده‌ایم.

شاید در نگاه اول بزرگ‌ترین چالش روش خودآموزی و عدم حضور در محیط و یا کلاس، بحث مکالمه و اسپیکینگ باشد. از این‌رو تلاش کردیم که خودآموز اصلی خودمان را با کپسول تقویتی مکالمه برای عزیزان آماده کرده و با قیمت‌گذاری تخفیفی مناسب، بزرگ‌ترین‌ نگرانی دوستان که مکالمه است را هم در کنار مطالب و درست‌گفتارهای خودآموز اصلی پاسخ دهیم.

همچنین، شما با خرید پک کامل، عضو کمپ تلگرامی صفر تا صد گرامر می‌شوید که بیش از صد ویدیو آموزش گرامر از مبتدی تا پیشرفته دارد و نکته جالبش این است که هر هفته به‌صورت کاملاً پویا، به ویدیوهای آموزشی آن اضافه می‌شود. این کمپ، صرفاً برای خریداران پک کامل در دسترس خواهد بود.

همچنین، با خرید پک کامل، عضو کانال پشتیبان و مکمل نیز خواهید شد تا کاملاً ابهامات شما در حین آموزش نیز برطرف شود. هزینه این دوره آموزشی که کامل‌ترین نوع آموزش ماست، فقط 530 هزار تومان خواهد بود و این یعنی با حدود 40 درصد تخفیف به‌تمامی آموزش‌های ما دسترسی خواهید داشت و پشتیبانی هم خواهید شد. شما می‌توانید لینک خرید این کپسول رو ازاینجا مشاهده کنید.

کمپ گرامر گروه آموزشی کپسول زبان چیست؟

شاید بهترین راه دیدن ویدیوی زیر باشد؛ اما قبل از آن توضیح کوتاهی درباره کمپ به شما ارائه می‌کنیم.

کمپ گرامر، کانال تلگرامی مخصوص اعضای کپسول پلاس است که روی گرامر از صفر صفر تا پیشرفته پیشرفته زوم کرده و پویاست و هر هفته، ویدیوهای گرامری جدید توسط استاد شیروی به آن اضافه می‌شود و به نوعی گرامر شما را بیمه می‌کند.

قبل از بررسی سرفصل‌های مربوط به کمپ گرامر، شاید بد نباشد ویدیویی درباره چندوچون آن را باهم ببینیم:

بیش از صد ویدیوی آموزش گرامر از استاد شیروی در کمپ تلگرامی گرامر قرار دارد که صرفاً متعلق به خریداران کپسول پلاس است. این ویدیوها تولیدیِ تولیدی و نابِ ناب اند. از صفر صفر تا کامپلکس و پیچیده. هر جلسه در سه سطح قرار داده شده: برای مبتدی‌ها / برای اینترمدیت ها/ برای پیشرفته‌ها.

.

.

سرفصل کمپ گرامری:

Articles: a / an / the

Definite / indefinite articles

Demonstratives: this, these..

Plural s

Third person s

Adjectives

Adjectives + prepositions

Adverbs

Frequency adverbs

To be

Simple present

Present continuous

Simple present + present continuous

Simple past

List of past verbs

Used to + base form

To be used to + gerund

Simple past + past continuous

Past continuous

Comparatives

Superlatives

List of past participles

Paired comparatives

Double comparatives

Future with will

Future with going to

Unless

Nevertheless

Although

However

Otherwise

As if

Wish

If only

Conditional type one

Conditional type two

Conditional type three

Inversion

Balanced structures

Cleft

Present perfect

Present perfect continuous

Past perfect

Simple past+ past perfect

Future continuous

Future perfect

Not only / but also

Whether/ or

Neither / nor

Either/ or

Passives (all tenses)

.

.

نتیجه گیری:

خود من، فکر می‌کنم که دوره آموزشی اصلی ما، یعنی کامل‌ترین دوره ما که اسمش کپسول پلاس هست، واقعاً کامل‌ترین دوره آموزشی موجود در بازار و ارزان قیمت ترین آن‌ها خواهد بود. در دوره کپسول پلاس، شما به‌تمامی کپسول‌های آموزشی ما دسترسی خواهید داشت، عضو کمپ گرامر خواهید شد و پشتیبانی خواهید داشت. این یعنی نزدیک ترین و کامل ترین راه موفقیت در آزمون آیلتس!

خوشحالم که خانواده‌ی خریداران کپسول زبان، 20 هزار نفر را رد کرده است؛ و خوشحالم که همه شما عزیزان از محصولات تولیدی من و همکارانم، رضایت کامل را داشته‌اید.

به امید موفقیت های بیشتر

علی شیروی